Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Developed in conjunction with Joomla extensions.

****POZA SEZONEM SYLWESTROWYM NIE MAMY STAŁYCH GODZIN PRACY*****PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY PRZED PRZYJAZDEM******
****NASZA HURTOWNIA CZYNNA JEST CAŁY ROK****ZAPRASZAMY ****W OFERCIE ZNAJDZIECIE PAŃSTWO CIEKAWE WYRZUTNIE KTÓRE POZWOLĄ UŚWIETNIĆ WSZELKIE IMPREZY******

POKAZY PIROTECHNICZNE

POKAZY FAJERWERKÓW STANOWIĄ NIEWĄTPLIWIE JEDNĄ Z WIĘKSZYCH ATRAKCJI ZARÓWNO DUŻYCH IMPREZ MASOWYCH ,JAK I MAŁYCH UROCZYSTOŚCI RODZINNYCH / KOMUNIE, WESELA, ROCZNICE /. CORAZ CZĘŚCIEJ SĄ POŻĄDANYM I NIEZBĘDNYM PUNKTEM PROGRAMU KAŻDEGO BALU SYLWESTROWEGO.

POKAZ JEST UKŁADANY WG. INDYWIDUALNYCH UPODOBAŃ KLIENTA I   PRZEZNACZONYCH NA TEN CEL ŚRODKÓW FINANSOWYCH.

NAWET POZORNIE NIEWIELA KWOTA WYDANA NA FAJERWERKI MOŻE WSPANIALE UBARWIĆ IMPREZĘ

KLIENTOM, KTÓRZY ZDECYDUJĄ SIĘ PRZEZNACZYĆ NA TEN CEL KWOTĘ 800-3000ZŁ PRZYGOTUJEMY ZESTAW PIROTECHNICZNY DO SAMODZIELNEJ OBSŁUGI.

W SKŁAD ZESTAWÓW PIROTECHNICZNYCH WCHODZĄ FONTANNY, RZYMSKIE OGNIE ORAZ WIELOSTRZAŁOWE,WIELOEFEKTOWE WYRZUTNIE. ZESTAWY MAJĄ BUDOWĘ MODUŁOWĄ. KAŻDY MODUŁ URUCHAMIANY JEST PRZEZ PODPALENIE JEDNEGO LONTU. CZAS DZIAŁANIA ZESTAWU JEST ZALEŻNY OD UŻYTYCH WYROBÓW ; NAJCZĘŚCIEJ ZAWIERA SIĘ W PRZEDZIALE 5-10 MINUT.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY FIRMY,GDZIE MOŻNA ZAPOZNAĆ SIĘ Z OPISAMI EFEKTÓW POSZCZEGÓLNYCH ARTYKUŁÓW, OBEJRZEĆ EFEKTY NAJWIĘKSZYCH WYRZUTNI NA DVD I WYBRAĆ ARTYKUŁY DO ZESTAWU NA ZBLIŻAJĄCY SIĘ BAL SYLWESTROWY.ZAMÓWIENIE MOŻNA TEŻ ZŁOŻYĆ TELEFONICZNIE.

WSPÓŁPRACA Z FIRMĄ ,PIRAT, POZWOLI UATRAKCYJNIĆ ORGANIZOWANE PRZEZ PAŃSTWA IMPREZY WSPANIAŁYMI POKAZAMI OGNI SZTUCZNYCH

 

PRZYKŁADY NASZYCH POKAZÓW

 

 

**URODZINY KSIĄŻENICE**

 

**WESELE PAM IĘTNA**


**ŚWIATEŁKO DO NIEBA ŻYRARDÓW 2017**